Firemní akce a konference na Vysočině

Kongresový hotel Skalský dvůr leží na Vysočině mezi Prahou a Brnem s dobrou dostupností dálnice D1. Poloha hotelu u rybníka v prostřed luk a lesů přímo vyzívá k teambuildingovým programům v přírodě organizovaných námi, Vámi nebo některou z renomovaných firem oboru. Vyžití však není omezeno pouze na venkovní prostory, volný čas lze zajímavě využít i díky pestré nabídce aktivit uvnitř hotelu.


Nechcete se omezovat ve večerní zábavě? Není problém. V případě, že využijete alespoň 50 pokojů garantujeme, že bude na hotelu ubytována pouze Vaše skupina!


Hotel nabízí rozsáhlé konferenční prostory s možností širokého využití pro semináře, školení, konference, kongresy, firemní prezentace , kontraktační výstavy, firemní večírky i další akce a eventy.


  • 750 konferenčních míst
  • Konferenční sál více než 770 m2 konferenční plochy 
  • 2 konferenční sály – možnost zvukově a datově propojit
  • 5 učeben, 6 salonků, 2 prostorné haly 
  • Internetové připojení - až 70/70 Mbit/s

  Prohlédněte si prostory 

Kongresový hotel Skalský dvůrDíky ubytovací kapacitě 148 lůžek a 33 přistýlek jsou prostory hotelu ideální pro pořádání malých a středně velkých konferencí a firemních akcí do 200 účastníků. Máme však bohaté zkušenosti i s pořádáním vetších kongresů pro 400 a více delegátů. Při tomto typu akcí zajistíme dopravu a ubytování v okolí.

Všechny prostory jsou vybaveny konferenční technikou, WIFI připojením k internetu až 70/70 Mbit/s a disponují dostatkem elektrických zásuvek např. pro připojení notebooků. Jsme schopni zajistit veškeré konferenční služby jako sekretářské práce, hostestky, tlumočení i doprovodný program. Můžeme zabezpečit kompletní servis „na klíč" od přípravy akce přes organizaci celého jejího průběhu.


Dobře víme, že bezchybná firemní akce či kongres se neobejde bez perfektních gastronomických služeb. Proto Vám nabízíme komplexní zajištění stravování od coffee breaků, rautů, slavnostních hostin, banketů až po grilovací párty na terasách.

JPrerovsky-Hotel-Skalsky-Dvur-Grilovani-16A5730
JPrerovsky-Hotel-Skalsky-Dvur-Doubleroom-302-16A2988
JPREROVSKY-SKALSKY-DVUR-16A1522
JPrerovsky-Hotel-Skalsky-Dvur-Raut-16A3961