Zábava a relaxace

Součástí areálu Skalského dvora jsou tenisové a volejbalové kurty i nohejbalové hřiště. Rovněž je možno zapůjčit rakety, míčky a míče na míčové hry, petanque, pramice nebo kánoe či horská kola a vydat se po značených cyklotrasách.
Skalský dvůr je rovněž vyhledávaným místem pro milovníky pěší turistiky, kteří mohou z hotelu konat rozmanité výlety Vysočinou po dobře značených turistických stezkách.

  • bazén s protiproudem a vířivkou
  • sauna až pro 8 osob
  • masáže
  • pool, karambol

Vnitřní aktivityKrytý bazén

Krytý bazén s protiproudem a dnovou výřivkou - provozní doba 7:00 – 22:00. U firemních akcí je možné po domluvě otevírací dobu prodloužit. Teplota v bazénové hale 30°C, teplota vody 28°C, hloubka bazénu 1,3 m, šířka 4 m a délka 9,5 m. Bazén je vybaven rovněž protiproudem o výkonu 80 m3/hod. U bazénu je příjemné posezení s výhledem do okolní přírody.


Masáže

Klasická i speciální je třeba objednat předem na hotelové recepci.


Sauna

Kapacita 8 osob, pouze po předchozí rezervaci na hotelové recepci dle aktuálních možností. Součástí je rovněž odpočinková místnost s lehátky.


Společenské vyžití

Kulečníkové stoly (pool, karambol), stolní fotbal až pro 8 osob, 2x stolní tenis, elektronické šipky a různé společenské hry.


Dětský koutek, skákací hrad

Pro naše malé hosty je k dispozici dětský koutek a skákací hrad (během rekreačních pobytů). Pro větší skupiny je možné využít nabídku našich animačních programů.Venkovní aktivityKurty a hřiště

K dispozici mají hosté 2 antukové tenisové kurty, 2 antuková hřiště, které lze využít dle přání pro volejbal či nohejbal.


Stezka bosou nohou

Kdo se vydá od hotelu směrem ke Skalskému rybníku na pláž, může relaxovat na procházce po oblázcích, písku i šiškách.


Horská kola

K dispozici je 5 pánských, 4 dámské a 1 dětské kolo. Na hotelové recepci je k výběru několik helem, jak pro děti, tak i dospělé.


Rybaření a lodičky

Hotel je postaven v těsné blízkosti Skalského rybníka, ve kterém se kromě koupání nabízí také možnost rybaření a projížďky na lodičkách. 


Dětské hřiště

Při příznivém počasí rodiny s dětmi mohou využít dětské hřiště v zahradě vybavené prolézačkou, houpačkou, pískovištěm...

Tenisové kurty

Dětský koutek

Horská kola

Lodičky


Další aktivity v okolí

Pro skupiny - na objednání zajistíme projížďky na koních po překrásném okolí, ostatní hosté mohou navštívit jízdárnu vzdálenou 8 km. 

V Bystřici nad Pernštejnem sportovní hala (bazén, bowling, kuželky, squash, horolezecká stěna, tři hřiště na míčové hry), venkovní koupaliště se třemi vyhřívanými bazény (sezónní provoz), lanové centrum a zimní stadion s celoročním provozem.

V Novém Městě na Moravě Městské lázně (plavecký bazén, zážitkový bazén se slanou vodou, vířivka, saunový svět, fitness, masáže, solárium), Vysočina aréna (okruhy pro běžkaře, kolečkové lyže, cyklisty i in-line bruslaře).


Masáže
Krytý bazén
Tenisové a volejbalové kurty
Lesní a luční bar