Firemní akce a konference na Vysočině

Kongresový hotel Skalský dvůr leží na Vysočině mezi Prahou a Brnem s dobrou dostupností dálnice D1. Poloha hotelu u rybníka v prostřed luk a lesů přímo vyzívá k teambuildingovým programům v přírodě. Hotel nabízí rozsáhlé konferenční prostory s možností širokého využití pro semináře, školení, konference, kongresy, firemní prezentace , kontraktační výstavy, firemní večírky i další akce a eventy.

  • 750 konferenčních místKonferenční sál
  • více než 770 m2 konferenční plochy
  • 2 konferenční sály
  • 5 učeben, 6 salonků, 2 prostorné haly
  • Bezplatné internetové připojení

Prohlédnout prostory


Díky ubytovací kapacitě 176 lůžek jsou prostory hotelu ideální pro pořádání malých a středně velkých konferencí a firemních akcí do 200 účastníků. Máme však bohaté zkušenosti i s pořádáním vetších kongresů pro 400 a více delegátů. Při tomto typu akcí zajistíme dopravu a ubytování v okolí.

Všechny prostory jsou vybaveny konferenční technikou, WIFI připojením k internetu a disponují dostatkem elektrických zásuvek např. pro připojení notebooků. Jsme schopni zajistit veškeré konferenční služby jako sekretářské práce, hostestky, tlumočení i doprovodný program. Můžeme zabezpečit kompletní servis „na klíč" od přípravy akce přes organizaci celého jejího průběhu.

Dobře víme, že bezchybná firemní akce či kongres se neobejde bez perfektních gastronomických služeb. Proto Vám nabízíme komplexní zajištění stravování od coffee breaků, rautů, slavnostních hostin, banketů až po grilovací párty na terasách.
 

Atrakce pro teambuilding Grilování na terasách Hotelový pokoj
 Teambuildingové aktivity  Gastronomické služby  Ubytování