Programy a teambuilding

Dle Vašich požadavků připravíme návrh na doprovodné programy v areálu hotelu i jeho okolí, kde je k dispozici bohaté sportovní a relaxační vyžití. Využít můžete také některé z teambuildingových atrakcí a outdoorových disciplín. Pro firemní večírky zajistíme doprovodný zábavní program nebo nejrůznější atrakce do interiérů.

 

Relaxace

Hotel je situován v malebném zákoutí Vysočiny, v těsné blízkosti Skalského rybníka, ve kterém se kromě koupání nabízí také možnost rybaření a projížďky na lodičkách.
Na přání hostů zajistíme projížďky na koních po překrásném okolí.
8 km od hotelu je možnost navštívit 3 venkovní vyhřívané bazény, lanové centrum, horolezeckou stěnu, 22 km je vzdáleno golfové hřiště zasazené do nádherné přírody CHKO Žďárské vrchy.

 

Degustace karibských rumů

Poznejte široké spektrum chutí a vůní rumu. Pro Vaši skupinu uspořádáme degustaci karibských rumů, která zahrnuje 8 vzorků a drobné pohoštění pro všechny účastníky. 

 

Zábavné atrakce

Aerotrim

Hotel Skalský dvůr disponuje rozlehlým areálem, který se členitostí i rozlohou přímo nabízí k využití pro nejrůznější druhy zábavných atrakcí.

Širokou nabídku zábavných atrakcí a doprovodných programů pro Vaše firemní dny zajistíme ve spolupráci s profesionální agenturou.

 

Teambuildingové aktivity a hry

Aktivity pro Vás připraví profesionální agentura v areálu hotelu. Program je koncipován jako kombinace sportovních aktivit, teambuilding a zábavy. 

Lidský stolní fotbalPro Vaši firemní akci si můžete vybrat ze široké nabídky zábavných atrakcí: lidský stolní fotbal, trampolíny 4 jumb, tower building, opičí dráha, bungee running, rotoball, multifunkční aréna, vodní fotbal, žebřík siláků, mobilní horolezecká stěna, lidské kuželky, aerotrim, simulátory – F1, elektrický býk, surf/snowboard simulátor, rodeo ball...

 

Firemní rodinné víkendy

Skákací hrad

Největší odměnou pro Vaše zaměstnance a obchodní partnery je radost jejich dětí. Zajistíme pro ně den plný zábavy, soutěží a neobyčejných zážitků.

Je možno si vybrat z široké nabídky dětských atrakcí jako jsou nafukovací skluzavky, skákací hrady, pirátská loď, nafukovací horolezecká stěna, aktivní centra např. Disney a další.

 

Vyjížďky na koních

Máte možnost projížďky na koních pod vedením zkušených instruktorů v nádherné okolní přírodě. Je možné také využít nabídku projížďky v bryčce nebo v zimním období na saních. Pro začátečníky můžeme vřele doporučit výcvik na jízdárně nebo v kryté hale.

 

Adrenalinové disciplíny

Lanové centrum, po skalách Žďárských vrchů, military, let balónem a z řady dalších adrenalinových aktivit si můžete vybrat na Skalském dvoře a v okolí.

 

Umělá stěna

Po skalách Žďárských vrchů, umělá stěna

Zajišťuje profesionální outdoorová agentura. V případě nepříznivého počasí je možno přesunout se na umělou, neméně náročnou, horolezeckou stěnu do sportovní haly nebo umístit umělou stěnu přímo do areálu hotelu.

Ojedinělé skalní útvary s vyhlídkou do malebné krajiny Žďárských vrchů či Svratecké pahorkatiny však lze navštívit také jako pěší turista, např. Malinská skála, Dráteničky, Malé a Velké perničky, Prosička a další.

 

Lanové centrum

Lanové centrumSvoji oblibu si našlo především u těch z Vás, kteří máte rádi adrenalin.
Celoroční provoz s nízkými i vysokými lanovými překážkami. Vysoká část je určena pro dvojice a kolektivy.
Tato týmová část rozvíjí komunikaci, spolupráci, šikovnost a důvěru.

 

Paintball

PaintballProfesionální zajištění velkých i menších akcí na paintballovém hřišti u Bystřice nad Pernštejnem nebo přímo v terénu v blízkosti hotelu.
Na Vaše přání zajistíme kompletní výhradně atestované vybavení – zbraň, maska, maskovací oděv, šátek, střelivo.

Počet hráčů na 1 hru je max. 22, min. 6 osob.

 

A další adrenalinové disciplíny zajistíme dle Vašeho přání v areálu hotelu a blízkém okolí.

Zorbing Let horkovzdušným balonem   Trampolíny

 

Motorové disciplíny

V těsné blízkosti hotelu si mohou naši hosté po předchozí objednávce vyzkoušet následující:

 

Čtyřkolky

Je snem nejenom každého kluka, ale také dospělých projet si vytýčenou trať v co nejkratším čase, či bezchybně zvládnout slalom.

 

Minibike, motokáry

Závod na čas na asfaltovém povrchu. Jízda na této „mini motorce" není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stejně tak si můžete vyzkoušet závody v motokárách.

 

Buggy

Nový způsob adrenalinové zábavy. Buggy jsou dvoumístné a dosahují rychlosti až 70 km/hod. Profesionální závodní dráhu, která byla opakovaně dějištěm konání Mistrovství Evropy v motokrosu, můžete projet v legendárním terénním autě značky Hummer jako spolujezdci. Trať nepostrádá náročné terénní překážky. Je možno připravit více tratí s různou náročností. 

 

Segway Hummer  Čtyřkolky 

 

Zájezd po okolí

Krápníková jeskyněAutobusový zájezd po památkách a přírodních zajímavostech v okolí jako doplňkový program konference či semináře.

Zajistíme Vám autobus a dle svého výběru můžete navštívit např. gotický hrad Pernštejn, zámky Lysice, Rájec-Jestřebí, klášter Porta Coeli, krápníkové jeskyně v Moravském krasu či pískovcové jeskyně Blanických rytířů v Rudce a řadu dalších míst. 

 

Teambuilding v zimě

Hotel Skalský dvůr je svým umístěním ideální pro pořádání zimních firemních akcí. Účastníci firemních setkání oceňují především rozmanitost nabídky a kvalitní služby hotelu. Na základě poptávky pro Vás sestavíme návrh zimního programu a ve spolupráci s profesionální agenturou zajistíme simulátory dle Vašich požadavků.

Zorbing  Sněžný skutr  Simulátor lyžování

 

Sjezdové lyžování

V okruhu do 12 km od hotelu 4 sjezdovky s technickým zasněžováním a večerním osvětlením, na Harusově kopci sedačková lanovka.

 

Běžecké lyžování

Přímo od hotelu vedou rolbou upravované běžecké tratě, za dobrých sněhových podmínek je připraveno 160 km bílé stopy. Možnost výběru z různě velkých okruhů. Na tratích rozcestníky s kilometráží. Mapy s vyznačením upravovaných stop k dispozici v recepci hotelu.

Možnost zapůjčení lyží i bot v nedaleké půjčovně.

 

Biatlon

V rámci teambuildingu je možné uspořádat firemní turnaj na novém biatlonovém stadionu a v přilehlém areálu v Novém Městě na Moravě.

Sáňkování, bobování

Kopce v bezprostřední blízkosti hotelu jsou ideální pro sáňkování i bobování.

 

Bruslení

Možnost zahrát si hokejový zápas nebo si jen tak zabruslit na novém zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Rezervaci ledové plochy zajistíme. 

 

Zimní olympijské hry

I v případě nepříznivého počasí si milovníci zimních sportů přijdou na své. V minulé sezoně si naši hosté oblíbili firemní zimní olympiádu, na které absolvujete curlingový turnaj (ve stolní podobě), biatlon na laserové střelnici a ve finále si otestujete černou sjezdovku při alpských disciplínách na simulátoru lyžování.

Atrakce zajistí profesionální agentura. Při odběru 2 atrakcí - sleva 5%, při odběru 3 atrakcí sleva 7%. Aktuální cenovou nabídku si vyžádejte u pracovníků hotelové recepce. 

 

Doprovodné programy

Skalský dvůr disponuje rozsáhlými prostory, které nabízejí četné možnosti využití pro indoorové aktivity i společenské a zábavné programy. Na vyžádání vypracujeme návrh a následně zajistíme konání doprovodných společenských, kulturních, tématicky zaměřených, sportovních či relaxačních programů dle Vašich požadavků.

 

Taneční vystoupení - Charleston

Umělecká a zábavní vystoupení

 • hudební vystoupení – populární zpěváci a skupiny, skupiny různých hudebních žánrů (jazz, swing ...)
 • taneční hudba - hudební skupiny, cimbálová muzika, diskotéka
 • taneční vystoupení
 • baviči
 • moderátoři
 • mobilní kasino
 • varietní vystoupení
 • řízená degustace – vín, kávy, čokolády, čaje ...
 • módní přehlídky
 • tématicky zaměřené programy

 

Laserová střelnice

Indoorové atrakce

 • simulátory (formule 1, golfu, sjezdového lyžování)
 • laserová střelnice
 • stolní curling
 • stoly na stolní tenis
 • stolní fotbal
 • elektronické šipky
 • kulečníkové stoly – pool, karambol
 • fitness