Hotelová restaurace

Prostory hotelové restaurace nabízí 130 míst k sezení. V hotelovém baru je k dispozici dalších 72 míst. Na restauraci navazuje rozsáhlá terasa s kapacitou 150 míst a zastřešená terasa s kapacitou 30 míst, která rovněž navazuje na prostory restaurace. Součástí hotelové terasy je i zázemí pro grilování, popřípadě je možné zajistit grilované selátko. Nádherný výhled na okolní lesy, rybník, travnaté prostory, sportoviště Vám dodá klid pro relaxaci či jednání. Terasa, restaurace i bar jsou zcela bezbariérové. Jejich vzájemným propojením získává klient velmi zajímavý komplex, který zajistí nadstandartní realizaci firemní akce, oslavy, konference nebo teambuildingu.

Naše kuchyně se zaměřuje na tradiční českou gastronomii v moderním odlehčeném pojetí. Nabízíme také některé prvky z mezinárodní kuchyně, zejména italské, francouzské a orientální. Dáváme důraz na čerstvost a sezónnost surovin a snažíme se upřednostňovat lokální výrobce před velkoobchodními řetězci. Myslíme i na vegetariány a děti. Z naší nabídky lze vždy sestavit i plnohodnotné vegetariánské menu. Na menu vždy máme také několik oblíbených dětských jídel.

V případě využití teambuldingových aktivit, zajistíme catering k lučnímu či lesnímu baru.

Hotel je často rezervován pro velké skupiny hostů. Pokud si přejete navštívit pouze naši restauraci, kontaktujte hotelovou recepci emailem: info@skalskydvur.cz nebo tel.: + 420 606 725 502.