Hotel Skalský dvůr

Hotel Skalský dvůr leží v malebném zákoutí kraje Vysočina uprostřed luk a lesů na břehu Skalského rybníka. Hotel se nachází na pomezí CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem.

I přes svou polohu v přírodě je hotel dobře dostupný z dálnice D1 a je téměr na půl cesty mezi Prahou a Brnem.


Skalský dvůr je využíván zejména jako kongresový a seminární hotel pro velké i malé akce. Pro svoje rozsáhlé prostory a okolní krajinu je rovněž ideální pro teambuildingové akce. V období letních prázdnin, Silvestra a Velikonoc se stává oblíbeným místem dovolených a rekreací. Je navštěvován aktivními rodinami s dětmi, cyklisty, ale také seniory. V sezónním období nabízí hotel navíc výhodné pobytové balíčky.

Ubytování je zajištěno v 68 pokojích, kde se nachází celkem 148 lůžek a 33 přistýlek ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici jsou i pokoje pro imobilní. V pokojích je možnost oddělených lůžek, což ocení především pořadatelé firemních akcí.

Pokud se chcete s hotelem blíže seznámit, prohlédněte si fotogalerii. Nebo si nechte vyprávět příběh jeho historie sahající až do 16. století.

V okolí hotelu pak můžete navštívit řadu památek (monumentální hrad Pernštejn, královské město Polička, zřícenina hradu Zubštějn, památka UNESCO kostel na Zelené hoře), zajímavých míst (lesní a luční bar, zábavní centrum EDEN) a přírodních krás (Vírská přehrada, skalní útvary v CHKO Žďárské vrchy, krápníkové jeskyně - Moravský kras).

Hotel Skalský dvůr na Vysočině

  Historie Skalského dvora   


Hotel Skalský Dvůr - Kongresový hotel na Vysočině se zázemím pro firemní akce, konference, teambuilding i rodinné dovolené a rekreace.