Hotel Skalský dvůr

Hotel Skalský dvůr na VysočiněHotel Skalský dvůr leží v malebném zákoutí kraje Vysočina uprostřed luk a lesů na břehu Skalského rybníka. Hotel se nachází na pomezí CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem.

I přes svou polohu v přírodě je hotel dobře dostupný z dálnice D1 a je téměr na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Skalský dvůr je využíván zejména jako kongesový a seminární hotel pro velké i malé akce. V odbobí letních prázdnin, Silvestra a Velikonoc se stává oblíbeným místem dovolených a rekreací. Je navštěvován aktivními rodinami s dětmi, cyklisty, ale také seniory. V sezónním období nabízí hotel navíc výhodné pobytové balíčky.

Ubytování je zajištěno v 68 pokojích, kde se nachází celkem 172 lůžek ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici jsou i pokoje pro imobilní. V pokojích je možnost oddělených lůžek, což ocení především pořadatelé firemních akcí.

Pokud se chcete s hotelem blíže seznámit, prohlédněte si fotogalerii. Nebo si nechte vyprávět příběh jeho historie sahající až do 16. století.

V okolí hotelu pak můžete navštívit řadu památek (monumentální hrad Pernštejn, královské město Polička, zřícenina hradu Zubštějn, památka UNESCO kostel na Zelené hoře), zajímavých míst (westernové městečko Šiklův mlýn, unikátní zábavní centrum EDEN) a přírodních krás (Vírská přehrada, skalní útvary v CHKO Žďárské vrchy, krápníkové jeskyně - Moravský kras).